Soudeur MIG ak baton 200A ak nwayo flux
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-MMA200B
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-MMA200B |
| fonksyon | FLUX MIG 0.8, FLUX MIG 0.9/1.0 MMA (HOT, ARC) |
| Antre vòltaj | 220V |
| Sòti aktyèl | 20-200A |
| Dyamèt fil (mm) | / |
| Aplike baton soude (mm) | 1.6-3.2mm |
| Devwa sik | 45% |
| Pa gen vòltaj chaj | 60V |
| Pwoteksyon klas la | IP 21 |
| Klas izolasyon | F |
| dimansyon | 32.5 * 13 * 25cm |
| pwa | 3.2KGS |
deskripsyon pwodwi yo
Soudeur MIG & baton 200a flux core kalite siperyè ki soti nan dirijan manifakti soudeur ak faktori nan Lachin, ki ofri solisyon konplè oem ak apre-lavant.
Soudeur MIG ak baton 200a a ka fè soude MIG (avèk oswa san gaz) ak soude baton nan yon sèl inite. Li itilize jiska 200 ampè pouvwa, sa ki fè li ase fò pou travay sou plizyè epesè metal. Machin sa a fasil pou itilize, li bon pou reparasyon, fabrikasyon, ak ti travay endistriyèl, epi li mache byen pou moun ki bezwen yon zouti soude fleksib ak serye.
Avèk yon vòltaj antre 220v ak yon pakèt kouran sòti ant 20 ak 200a, machin soude mig ak baton 200a flux core a ba ou pouvwa pou ofri kliyan ou yo yon kalite soude ki konsistan pou plizyè kalite pwojè. Sik devwa 45% li ede kliyan ou yo travay pi lontan ak mwens poz, sa ki ogmante pwodiktivite nan travay la.
Y ap apresye tou karakteristik kontwòl avanse yo, tankou demaraj ark ki dous, ajisteman pwodiksyon fasil, ak pèfòmans ark ki fiks ki ede reyalize rezilta pwofesyonèl. Avèk sik devwa wo li yo, laj ranje kouran pou tout bagay soti nan ti reparasyon rive nan fabrikasyon lejè, ak vòltaj san chaj 60v pou ignisyon ark rapid, kliyan ou yo ka fè plis travay nan mwens tan.
Avèk sèlman 3.2kg ak dimansyon kontra enfòmèl ant 32.5 × 13 × 25cm, soudeur sa a fasil pou pote, sa ki fè li pafè pou travay sou plas. Anplis, ak karakteristik pwoteksyon sekirite tankou ip21 ak izolasyon klas f, ou ka gen konfyans kliyan ou yo gen yon machin dirab ak serye ki fèt pou dire, menm nan kondisyon travay difisil.
BISON se yon manifakti machin soude pwofesyonèl ak yon faktori nan Lachin ki gen plizyè ane eksperyans nan pwodiksyon ekipman soude kalite siperyè. Antanke yon konpayi fabrikasyon ou ka fè konfyans, nou itilize teknoloji pwodiksyon avanse, kontwòl kalite strik, ak sistèm tès modèn pou asire ke chak pwodwi satisfè estanda entènasyonal yo. Nou bay tou materyèl fòmasyon, ekipman pou pyès rezèv, ak sèvis apre-lavant, pou asire sipò alontèm pou biznis ou.
Pati motè nou yo
mask soude
fil elektrik pou machin soude
fil elektrik pou machin soude
detantè elektwòd ak kab
Tès motè
BISON dedye a tès machin soude, epi ekipe ak kontwòl kalite pou tès echantiyon. Li verifye epi konfime pèfòmans ak fyab chak pakèt machin soude pou evite posib echèk pwodwi.
Estabilite pwodiksyon chaj pouvwa a ka konfime sou entènèt, epi konfigirasyon an ka fèmen apre estabilizasyon pou asire konsistans pwodwi segondè.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
verifikasyon matyè premyè
pwodiksyon chip
netwayaj ultrasons pou chips
enpòte kodaj nan chip
penti koki machin
tès done k ap travay machin soude
ranfòse tès la
pake
sipòte
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.