Soudeur pòtab 120A MIG MMA 2 an 1
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-SMIG120
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-SMIG120 |
| fonksyon | FLUX MIG 0.8, FLUX MIG 0.9/1.0 MMA (HOT, ARC) |
| Antre vòltaj | 220V |
| Sòti aktyèl | 20-120A |
| Dyamèt fil (mm) | 0.8-1.0mm |
| Aplike baton soude (mm) | 1.6-2.5mm |
| Devwa sik | 45% |
| Pa gen vòltaj chaj | 60V |
| Pwoteksyon klas la | IP 21 |
| Klas izolasyon | H |
| dimansyon | 26 16 * * 18.5CM |
| pwa | 3.2KG |
deskripsyon pwodwi yo
BISON ofri yon soudeur pòtab 120A MIG/MMA 2 an 1 a yon pri abòdab, ak yon kalite serye ak yon solisyon konplè ki gen ladan yon sipò apre-lavant solid.
Soudeur pòtab 120A MIG/MMA 2 an 1 lan se yon machin kontra enfòmèl ant ak pòtab ki sipòte tou de metòd soude MIG (Mesh Injection) ak MMA (Mesh Asjection).
Lè li entegre tou de metòd soudaj yo nan yon sèl inite, li ekonomize espas ak lajan pandan l ap fasil pou opere. Itilizatè yo ka chanje ant mòd soudaj MIG ak MMA nenpòt ki lè, sa ki satisfè yon varyete bezwen soudaj ak yon sèl machin.
Kouran pwodiksyon reglabl la soti nan 20 a 120 ampè pèmèt yon manyen presi nan pyès ki gen diferan materyèl ak epesè, ase pou travay reparasyon, pwojè lakay, oswa operasyon atelye piti.
Jiska 45% sik travay pèmèt kliyan ou yo jwi tan soude ki pi long ak mwens tan arè. Ignisyon rapid ak arc ak soude ki estab e serye asire soude ki lis epi redwi netwayaj pwojeksyon. Sa fè chak pwojè pi efikas pandan y ap bay yon bon jan kalite soude pwofesyonèl.
Anplis de sa, machin soude sa a gen pwoteksyon IP21 ak izolasyon Klas H, sa ki kenbe yon pèfòmans serye menm nan anviwònman difisil. Yon vòltaj sikwi ouvè 60V fè ignisyon arc pi fasil epi pèfòmans soude pi estab, sa ki ede kliyan ou yo travay an sekirite epi avèk konfyans.
Poukisa chwazi BISON?
BISON se yon manifakti machin soude pwofesyonèl ak yon faktori ki gen plizyè ane eksperyans nan pwodiksyon. Nou itilize liy pwodiksyon avanse, kontwòl kalite strik, ak travayè kalifye pou asire ke chak machin satisfè estanda ki wo yo.
Sa vle di ou menm ak kliyan ou yo ap resevwa pwodwi dirab ak an sekirite ki apwopriye pou yon varyete travay soude, sa ki pèmèt ou vann ak lapè lespri. Kontakte nou pou pri faktori, ekipman serye, ak sèvis pwofesyonèl pou ede ou elaji biznis soude ou.
Pati motè nou yo
mask soude
fil elektrik pou machin soude
fil elektrik pou machin soude
detantè elektwòd ak kab
Tès motè
BISON dedye a tès machin soude, epi ekipe ak kontwòl kalite pou tès echantiyon. Li verifye epi konfime pèfòmans ak fyab chak pakèt machin soude pou evite posib echèk pwodwi.
Estabilite pwodiksyon chaj pouvwa a ka konfime sou entènèt, epi konfigirasyon an ka fèmen apre estabilizasyon pou asire konsistans pwodwi segondè.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
verifikasyon matyè premyè
pwodiksyon chip
netwayaj ultrasons pou chips
enpòte kodaj nan chip
penti koki machin
tès done k ap travay machin soude
ranfòse tès la
pake
sipòte
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.