ponp dlo sifas solè pou irigasyon
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon
| ki gen konpòtman egzanplè | BS30-14-900W/96V |
| Gwosè Outlet | 80 mm (3.0 ") |
| Pouvwa | 1.2 puisans (hp) 900 wat |
| Vòltaj | 96-124 v |
| Max koule | 30 M³/èdtan |
| Max tèt | 14 M |
| Gwosè pake | 410 * 265 * 440mm |
| Brit pwa | 12kg |
deskripsyon pwodwi yo
BISON se yon manifakti ak faktori ponp dlo sifas solè ki gen plizyè ane eksperyans nan pwodiksyon, bay solisyon serye pou itilizasyon nan fèm ak komèsyal.
Yon ponp dlo sifas solè se yon aparèy ki itilize enèji solè pou ponpe dlo soti nan yon rivyè, yon letan oswa yon tank pou sistèm irigasyon agrikòl oswa komèsyal. Ponp dlo sifas solè sa a mache nèt ak enèji solè, sa ede itilizatè yo diminye depans elektrisite. Avèk yon seri vòltaj fonksyònman 96-124V, li fèt pou travay avèk efikasite ak panno solè, sa ki asire yon rezèv dlo ki estab e serye menm nan zòn ki pa gen rezo elektrik.
Modèl sa a fèt ak yon ponp tè, ki ideyal pou tire dlo nan sous dlo fon tankou letan, rivyè, rezèvwa, tank depo ak pi fon. Design li fasil pou enstale ak antreteni, sa ki fè li yon chwa pratik ak efikas pou sistèm irigasyon yo.
Eleman prensipal ponp sa a se yon motè DC 900W (1.2HP) efikas, ki gen pèfòmans ekselan e ki konsome mwens enèji. Avèk yon debi ki rive jiska 30m3/h, li asire yon rezèv dlo rapid e ki estab, maksimize efikasite irigasyon an pandan y ap minimize pèt enèji.
Yon pati debaz klas
Connector
ponp kò
Solè varyateur
panèl solè
kontwòl kalite sere
ponp dlo sifas solè pou tès irigasyon
BISON ponp dlo tès konplè ban ekipe ak yon tank tès konplè, ki pi wo pase kalite enspeksyon echantiyon nasyonal estanda ak dirab, asire bon jan kalite a nan pwodwi a nan tout aspè.
Teste aspirasyon ponp lan sou entènèt ak simulation deteksyon presyon negatif. 100% enspeksyon konplè pou detèmine echèk la trè ba nan pwodwi a.
Tès regilye jaden deyò nan ponp dlo asire efikasite nan ponpe nan pwodwi a nan pratik.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
verifikasyon matyè premyè
pwodiksyon motè
asanblaj kò motè ak ponp
asanblaj onduleur solè
asanblaj ankadreman ponp dlo
tès pwodwi fini
pake ak kim
pake ak katon koulè
Patenarya pou ekselans
Ponp solè tè BISON BS30-14-900W/96V a fèt pou atire kliyan ki konsyan anviwònman an epi k ap chèche solisyon irigasyon serye. Antanke distribitè, achte ponp sa a pèmèt ou pwofite mache irigasyon enèji renouvlab k ap grandi a pandan w ap travay avèk BISON pou sipò premye klas ak bon jan kalite pwodwi. Kontakte BISON jodi a pou bon pri nan men yon faktori ponp solè pwofesyonèl, oubyen mande solisyon irigasyon pèsonalize ou jodi a!
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, ponp dlo pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon.
Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.