Aspiratè absòpsyon dlo 30L
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-301 yo
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-301 |
pake | 438x438x825mm |
| NW | 14.5kg |
| GW | 16.2kg |
| fonksyon | aspiratè absòpsyon dlo |
| Kapasite | 30L |
| Pouvwa | 1000W / 1500W |
| Vòltaj | 220-240V 50/60hz |
| Tay | 76cm |
| Dyamèt tank la | 345mm |
| Mòd refwadisman | Refwadisman lè sikile |
| Pousantaj koule lè | 53L / S |
| Aspirasyon | 230mbar/240mbar |
| Longè kab la | 7m |
| Dyamèt kawotchou | 40mm |
deskripsyon pwodwi yo
Aspiratè absòpsyon dlo 30L la se yon aspiratè mouye ak sèk ki fèt pou aplikasyon netwayaj endistriyèl, komèsyal ak pwofesyonèl. Ekipe ak yon motè aspirasyon pwisan, yon tank asye pur oswa plastik dirab, ak yon sistèm filtraj ki efikas anpil, kalite aspiratè sa a souvan itilize nan faktori, atelye, otèl, depo ak espas komèsyal yo.
Li gen yon tank ki gen yon kapasite 30 lit ki pèmèt itilizatè yo kolekte likid ki koule ak debri sèk avèk efikasite, sa ki fè li yon zouti netwayaj versatile. Kit w ap fè antretyen chak jou oswa w ap fè gwo travay netwayaj, tank espasye sa a pèmèt operasyon san enteripsyon, sa ki ogmante efikasite nan anviwònman pwofesyonèl yo. Fonksyonalite doub mouye ak sèk li yo ajoute nan adaptabilite li, li absòbe likid san efò epi kolekte debri sèk. Soti nan debòdman rive nan pousyè amann, aspiratè sa a fèt pou jere yon varyete de dezòd sou diferan sifas avèk fasilite.
Avèk yon motè 1000w/1500w ki gen gwo pèfòmans, bs-301 la asire yon gwo puisans aspirasyon, li bay yon fòs aspirè 230mbar/240mbar ak yon vitès koule lè 53l/s. Sa pèmèt li ranmase tou de patikil amann ak gwo debri efektivman, sa ki fè li yon solisyon serye pou travay netwayaj ki mande anpil efò. Konstriksyon solid ak dirab li a, ak yon dyamèt tank 345mm ak yon wotè total 76cm, bay yon estabilite amelyore pandan operasyon. Ki fèt pou itilizasyon lou, aspiratè sa a ka reziste kondisyon travay ki difisil.
Pou asire yon pèfòmans konstan, bs-301 la ekipe ak yon sistèm refwadisman efikas ki anpeche motè a chofe twòp, sa ki pwolonje dire lavi li. Karakteristik sa a fè li apwopriye pou itilizasyon pwolonje nan anviwònman endistriyèl ak komèsyal, li ofri yon puisans aspirasyon serye san pèt pèfòmans.
Kit ou se yon founisè antretyen etablisman, yon responsab chantye konstriksyon, oswa yon kontraktè netwayaj, Aspiratè Absòpsyon Dlo BS-301 la fèt pou satisfè pi wo estanda fyab ak pèfòmans. Avèk gwo kapasite li, fonksyonalite mouye ak sèk, ak aspirasyon pwisan li, aspiratè sa a se yon patnè biznis ou ka konte sou li.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
asanble motè
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
BISON se yon faktori aspiratè pwofesyonèl ki angaje nan bay biznis yo ekipman netwayaj kalite siperyè. Avèk yon eksperyans solid nan fabrikasyon, nou entegre teknoloji pwodiksyon avanse ak kontwòl kalite strik pou asire aspiratè nou yo satisfè estanda entènasyonal yo. Vin patnè ak BISON jodi a epi pote puisans netwayaj eksepsyonèl BS-301 la bay kliyan ou yo.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.