Aspiratè netwayaj ak tank plastik 1200w 10 lit
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS10
| ki gen konpòtman egzanplè | BS10 |
| pake | 375x321x364mm |
| NW | 6.5kg |
| GW | 7.5kg |
| Kapasite | 10L |
| Tank dlo entèn | 4L |
| Tank ekstèn | / |
| Pouvwa | 1200W |
| Tay | 30cm |
| Dyamèt tank la | 300mm |
| Pousantaj koule lè | 40L / S |
| Aspirasyon | 210mbar |
| Longè kab la | 7m |
| Dyamèt kawotchou | 36mm |
deskripsyon pwodwi yo
Aspiratè netwayaj tank plastik 1200 wat 10 lit la se yon machin pèfòmans segondè ki fèt pou jere travay difisil, kreye pa manifakti aspiratè pwofesyonèl BISON. Aspiratè sa a ideyal pou itilizasyon komèsyal, endistriyèl ak domestik. Avèk konsepsyon kontra enfòmèl ant li, sistèm filtraj efikas li ak akseswa versatile li yo, li asire yon netwayaj konplè sou divès sifas.
Aspiratè BISON bs10 la ekipe ak yon motè 1200 wat efikas ki bay yon puisans aspirasyon ekselan pou yon netwayaj pwofon ak konplè. Motè pwisan sa a asire yon pèfòmans konsistan, li diminye tan netwayaj la, epi li amelyore efikasite itilizatè final la. Li ekipe ak yon tank dlo plastik 10 lit dirab ki bay yon kapasite ase epi ki pa bezwen vide souvan menm pou sesyon netwayaj ki long. Tank dlo a fèt ak materyèl kalite siperyè, ki reziste mak ak korozyon pou asire yon rezistans ki dire lontan ak yon pèfòmans kontinyèl menm avèk itilizasyon souvan.
Fèt pou adaptabilite, bs10 la eksele nan netwaye yon pakèt sifas, tankou tapi, nat, planche bwa di, ak mozayik. Konsepsyon fleksib li fè li apwopriye pou itilizasyon nan kay, biwo, otèl, ak espas komèsyal, li bay yon solisyon netwayaj konplè pou yon varyete anviwònman. Kit yo itilize li pou netwayaj rezidansyèl oswa pwofesyonèl, aspiratè sa a retire pousyè ak debri avèk efikasite, sa ki fè li yon chwa serye pou machann, grosist, ak biznis k ap chèche pwodwi kalite siperyè.
Motè pwisan bs10 la ak konsepsyon efikas li ka netwaye gwo zòn byen vit epi efektivman, sa ede itilizatè yo ekonomize tan ak enèji. Konstriksyon solid li minimize bezwen antretyen epi diminye tan pann, sa ki asire yon solisyon netwayaj ki dirab ak serye.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
asanble motè
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
Kòm yon manifakti aspiratè dirijan, BISON konsantre sou itilizasyon teknoloji pwodiksyon avanse ak kontwòl kalite strik pou kreye pwodwi kalite siperyè. Konpayi fabrikasyon nou an bay sèvis OEM ak ODM, sa ki pèmèt konsesyonè yo Customize pwodwi yo selon bezwen mache a, tankou logo mak, anbalaj ak lòt espesifikasyon. Nou sensèman envite w pou rantre nan rezo konsesyonè nou an k ap grandi ki fè BISON konfyans pou pwodwi serye ak sèvis ekselan.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.