Aspiratè kay ultra-silansye 10L
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-101 yo
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-101 |
| pake | 330x350x515mm |
| NW | 9.8kg |
| GW | 11.2kg |
| Kapasite | 10L |
| Pouvwa | 1000W |
| Tay | 32cm |
| Dyamèt tank la | 345mm |
| Pousantaj koule lè | 48L / S |
| Aspirasyon | 210mbar |
| Longè kab la | 7m |
| Dyamèt kawotchou | 36mm |
deskripsyon pwodwi yo
Aspiratè kay ultra-silansye 10l la se yon aparèy netwayaj pèfòmans segondè ki fèt pou kay modèn yo.
Aspiratè kay ultra-silansye bs-101 la fèt ak teknoloji avanse pou rediksyon bri, sa ki asire yon operasyon trè silansye ki minimize deranjman pou itilizatè yo ak fanmi yo. Karakteristik enpòtan sa a fè li yon ekselan chwa pou kliyan ki sansib a bri epi ki vle yon eksperyans netwayaj pezib. Kontrèman ak aspiratè tradisyonèl yo, bs-101 la bay yon pèfòmans pwisan san twòp bri, sa ki fè li diferan de konpetitè yo sou mache a.
Malgre li pa twò silansye, bs-101 la gen yon gwo puisans pou aspire, li retire pousyè, salte ak debri sou plizyè sifas avèk efikasite. Gwo kapasite 10 lit li a diminye kantite fwa li bezwen vide, sa ki amelyore efikasite netwayaj la—sa bon sitou pou gwo kay yo. Sistèm filtraj HEPA a kenbe alèrjèn mikwoskopik ak patikil pousyè, sa ki pèmèt yon lè andedan kay la pi pwòp epi atire konsomatè ki konsyan de sante yo epi k ap chèche yon anviwònman ijyenik pou viv.
Konstwi ak materyèl kalite siperyè, bs-101 la prezante yon konsepsyon kontra enfòmèl ant ak dirab, ki asire pèfòmans ki dire lontan ak depo fasil. Yon aspiratè byen konstwi pa sèlman diminye risk pann men tou ogmante satisfaksyon jeneral kliyan an lè li minimize retounen pwodwi yo.
Ideyal pou plizyè sifas, aspiratè sa a ofri yon konsepsyon fasil pou itilize, filtraj milti-kouch, ak akseswa versatile pou yon netwayaj apwofondi. Li pafè pou kay k ap chèche yon solisyon netwayaj serye e ki pa fè bri.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Fabrike nan faktori aspiratè avanse BISON an, modèl sa a konstwi ak materyèl kalite siperyè epi li sibi pwosesis kontwòl kalite strik pou asire pèfòmans siperyè.
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
asanble motè
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
Avèk enstalasyon fabrikasyon avanse, nou asire yon kalite pwodwi ki konsistan ak livrezon alè. Rezo distribisyon solid nou an garanti yon chèn ekipman ki san pwoblèm, pandan ekip sèvis kliyan devwe nou an toujou pare pou ede w ak nenpòt kesyon oswa enkyetid. Asire w chwazi BS-101 la epi vin founisè solisyon netwayaj kay kalite siperyè nan mache w la!
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.