kondwi dirèk machin pou lave presyon bon mache
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon BS180
| Atribi | BS180 |
|---|---|
| Pwosesis netwayaj | Netwayaj dlo frèt |
| Pouvwa | Lòt bagay |
| Max. Presyon | 200BAR/2900PS |
| Rated Presyon | 180BAR / 2600PSI |
| Flow (LPM) | 9.2LPM |
| Maks. tanperati dlo | 60 ℃ |
| Atribi motè yo | |
|---|---|
| Espesifikasyon | 170F, orizontal arbr |
| Pouvwa (HP) | 7.0HP |
| Vitès (RPM) | 3400-3600RPM |
| Kòmanse Sistèm | Recul Start |
| Kapasite tank gaz (L) | 3L |
| Lwil Kapasite (L) | 0.6L |
| Orè operasyon (1 tank gazolin) | Mwens pase 2 èdtan |
| Alize × konjesyon serebral(mm) | 70*54 |
| Deplasman motè (cc) | 210cc |
| Kalite motè/motè | 1-silenn, lè-refwadi, 4-konjesyon serebral, dirèk sou piki,OHV |
| Klas lwil motè | #5W-40 |
| Fèmen lwil oliv ki ba / Alèt | Wi |
| Recul Start | Wi |
| Kòmanse elektrik | Si ou vle |
| Gwo presyon ponp atribi | |
|---|---|
| Espesifikasyon | P180,STD |
| Kalite ponp | Orizontal, ponp axial, kwiv |
| Koneksyon Inlet | 4-pwen jaden rapid-konektè |
| Koneksyon Outlet | M22 * 1.5 fil ekstèn twou 14 |
| Fonksyon kimen | Wi |
| Fonksyon pwòp tèt ou-priming | Wi |
| Espesifikasyon bouch yo | 027 |
| Gwo presyon kawotchou atribi | |
|---|---|
| Espesifikasyon | H02 Tib fil koton, OD 11mm, ID 6.3mm, presyon max 760bar |
| Longè | 8m |
| Estanda Koneksyon | Ponp: M22 viv fen 14mm, zam: M22 viv fen 14mm |
deskripsyon pwodwi yo
Machin pou lave presyon BISON dirèk kondwi bon mache ofri pouvwa ak abòdab. Kòm yon manifakti ou fè konfyans, BISON delivre bon jan kalite, sipò, ak solisyon faktori dirèk.
Ki sa ki kondwi dirèk machin pou lave presyon bon mache
BISON machin pou lave presyon bon mache se yon machin pou lave dlo frèt kondwi pa gazolin. Motè a dirèkteman kondui ponp lan bay presyon ki wo, Objektif prensipal pwodui sa a se sèvi ak dlo presyon ki wo pou retire tach sou sifas tankou teren, machin, ak zòn ki difisil pou lave alamen. Sa a se yon machin netwayaj nan kay la ki gen pi ba presyon, koule ak lavi konpare ak machin komèsyal ak endistriyèl, men li se pi lejè, pi fasil yo opere, pi fleksib ak pòtab. Yo bay mekanis pwoteksyon otomatik koupe pouvwa. Si flit, sou-vòltaj oswa ba vòltaj ak faz erè rive, machin nan ka fèmen otomatikman, epi sekirite pèsonèl operatè a garanti.
Karakteristik inik nan kondwi dirèk machin pou lave presyon bon mache
Kondwi dirèk lave presyon bon mache a ak yon sistèm kondwi dirèk maksimize efikasite ak ekonomi enèji lè li konekte motè a dirèkteman nan ponp lan, diminye antretyen ak pwolonje lavi inite a. Powered by yon gaya 7.0hp, 170f motè arbr orizontal, machin pou lave a opere nan 3400-3600 rpm ak delivre yon presyon maksimòm de 200 bar (2900 psi) ak yon presyon rated nan 180 bar (2600 psi). Motè pwisan sa a bay pèfòmans konsistan pou tou de rezidansyèl ak limyè komèsyal itilizasyon.
Ekipe ak teknoloji ponp amelyore, machin pou lave presyon kondwi dirèk la prezante yon orizontal, ponp kwiv axial (modèl p180, std) ki asire durability ak koule optimal, ak yon pousantaj de 9.2 lpm. Konsepsyon ponp lan fè li kapab bay pouvwa netwayaj siperyè pou plizyè sifas. Se machin pou lave a tou ki fèt ak karakteristik zanmitay itilizatè tankou yon fonksyon kimen, kapasite oto-priming, ak koneksyon entelijan ak yon konektè rapid jaden 4 pwen ak ekipman m22.
BS180 machin pou lave presyon bon mache sèvi ak yon kawotchou wo-presyon ki gen yon tib fil koton ki kenbe tèt ak presyon jiska 760 bar. Machin pou lave a opere avèk efikasite ak jiska 2 èdtan nan kouri sou yon sèl tank gazolin 3L, optimize konsomasyon gaz ak minimize tan an. Sistèm demaraj rkul la, ansanm ak yon demaraj elektrik opsyonèl, ak karakteristik are lwil ki ba, amelyore konvenyans ak pwoteksyon motè.
PRAN YON POU AMELIORE PATISYON MACHE OU
Yon pati debaz klas
BISON gen yon tiyo rapèl patante, ki otomatikman santi lè tanperati a nan ponp lan presyon twò wo, ak dlo frèt la antre nan refwadi nan tan. Li ka pwolonje lavi sèvis machin nan de fwa.
Sifas eksteryè ponp lan soksid pou asire ke machin nan ka itilize menm nan anviwònman difisil.
konsepsyon ergonomic
Pye espesyal ki absòbe chòk yo efektivman redwi bri an jeneral ak Vibration machin pou lave presyon an (rediksyon anplitid vibrasyon an ka efektivman ogmante lavi mekanik ankadreman an, mòflè motè, ak tank gaz)
Direksyon an nan priz dlo a evite mòflè a, ki anpil diminye risk pou yo chode tiyo a wo presyon lè itilizatè a sèvi ak machin nan.
100% teste ak anbalaj
Fè egzateman kontwole presizyon nan machin reyalize ekselan pwopriyete mekanik ak anpil ogmante lavi sa a ki sèvis nan machin pou lave a presyon gazolin. 100% enspeksyon konplè nan eleman debaz ak pyès rezèv enpòtan asire pèfòmans pwodwi
Seri an antye nan machin pou lave presyon te pase tès la gout bwat, 7-kouch katon + anbalaj zanmitay anviwònman an. Satisfè kondisyon transpò alontèm sou entènèt ak offline
Ekip BISON, 20 ane eksperyans nan devlopman sou entènèt ak pwodiksyon machin lave presyon, pwodwi ak sèvis apre-lavant nan lespas 30 minit.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
Enfòmasyon sou garanti
Nan BISON, ekselans manifakti se nan nwayo a nan tout sa nou fè. Avèk davans, nou asire estanda pwodiksyon siperyè, bay dilè nou yo pwodwi serye ak ki dire lontan. Nou gen kontwòl strik sou pwosesis pwodiksyon an antye ak garanti livrezon ponktyèl. Chak nan pwodwi nou yo teste anvan anbalaj asire bon jan kalite a. Yo bay sèvis pre-sale, nan vant ak apre-sale pou ou. Nan peryòd garanti a, si gen flit ponp, flit lwil oliv carter ak lòt echèk grav, ou ka kontakte nou. Nou asire w ke ou ba ou yon pri rezonab. Si w gen nenpòt kesyon, tanpri kontakte nou.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, machin pou lave presyon pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.