Laveur presyon elektrik ki pa gen emisyon epi ki fonksyone trankilman
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon IES2.5-4M
| Atribi | IES2.5-4M |
| Pwosesis netwayaj | Netwayaj dlo frèt |
| Pouvwa | Lòt bagay |
| Max. presyon | 130BAR / 1900PSI |
| rated presyon | 100BAR / 1450PSI |
| Flow (LPM) | 11.5LPM |
| Maks. tanperati dlo | 60 ℃ |
| Atribi motè | |
| Espesifikasyon baz machin | Eman pèmanan motè varyateur |
| Rated pouvwa | 1800-2500W |
| Kantite poto / vitès | 1450RPM |
| Travay Voltage | AC150-260V |
| Rated aktyèl | 50-60HZ |
| Ponp segondè presyon | |
| ki gen konpòtman egzanplè | PE180 |
| Kalite ponp | Orizontal, Crankshaft, Radial Ponp |
| Koneksyon Inlet | 4-pwen jaden koneksyon rapid |
| Koneksyon Outlet | M22 * 1.5 gason Threaded twou 14 |
| Tiyo Sekirite | WI |
| Mezi presyon | Wi |
| Gwo presyon kawotchou atribi | |
| Espesifikasyon | H03A |
| Longè | 10M |
deskripsyon pwodwi yo
Machin pou lave presyon elektrik BISON ki pa fè anpil emisyon e ki pa fè bri a trè efikas, li respekte anviwònman an, epi li fyab. Li fabrike pa yon konpayi ak yon faktori ou fè konfyans.
Ekipe ak yon motè envèstisè leman pèmanan 1450 rpm ki ba vitès ak yon ponp radial vilebreken orizontal pwisan, bri operasyon li siyifikativman pi ba pase bri machin lave tradisyonèl ki mache ak gazolin oswa machin lave elektrik ki gwo vitès. Sa pèmèt kliyan ou yo opere nan zòn ki sansib a bri tankou zòn rezidansyèl, biwo, lopital, lekòl ak otèl san yo pa deranje lòt moun. Konsepsyon ki pa fè anpil bri li pèmèt tou operatè yo travay alèz pandan peryòd pwolonje, sa ki diminye fatig epi ogmante pwodiktivite.
IES2.5-4M lan prezante yon konsepsyon konplètman elektrik, ki pa pwodui okenn emisyon, sa ki fè li ideyal pou espas andedan oswa espas fèmen, anviwònman kontwole, ak zòn ki gen règleman strik sou kalite lè a. Kliyan ou yo pa bezwen enkyete yo ankò pou anpwazònman monoksid kabòn oswa pou estoke konbistib ki ka pran dife, sa ki amelyore sekirite anpil.
Chwazi BISON vle di kliyan ou yo ap resevwa ekipman kalite siperyè nan men yon manifakti pwofesyonèl ak yon faktori ki gen plizyè ane eksperyans. Avèk konsèy teknik konplè, sipò apre-lavant, ak solisyon pèsonalize ki ofri pa konpayi fabrikasyon nou an, kliyan ou yo ka opere ak trankilite lespri. Kite kliyan ou yo imedyatman pwofite avantaj teknoloji netwayaj avanse ak dirab.
PRAN YON POU AMELIORE PATISYON MACHE OU
Yon pati debaz klas
BISON asire ke chak machin pou lave a presyon itilize materyèl kalite siperyè, motè avanse, ak ponp dirab pou reyalize pèfòmans konstan ak zewo emisyon.
Pwodwi pou Telefòn debaz yo pwodwi poukont yo kontwole bon jan kalite a ak pri. Ka zam dlo a wo-presyon dwe itilize 50,000 fwa, ak motè a ba-vitès an silans kwiv pi bon kalite.
Avèk fonksyon patante valv rapèl la, lè tanperati a nan ponp lan twò wo, li pral otomatikman sans, ak dlo frèt la ap refwadi nan tan.
Se krankshaft la trete pa zouti machin enpòte soti nan Japon, ki double lavi sa a ki sèvis nan machin nan, ak bri nan opere pi ba pase 80 desibèl.
Konfòme ak IP55 klas komèsyal enpèmeyab konsepsyon, bati-an flit, pwoteksyon surcharge ak lòt fonksyon
100% teste ak anbalaj
Fè egzateman kontwole presizyon machin nan reyalize ekselan pwopriyete mekanik ak anpil ogmante lavi sa a ki sèvis nan machin pou lave presyon elektrik la. 100% enspeksyon konplè nan eleman debaz ak pyès rezèv enpòtan asire pèfòmans pwodwi
Seri an antye nan machin pou lave presyon te pase tès la gout bwat, 7-kouch katon + anbalaj zanmitay anviwònman an. Satisfè kondisyon transpò alontèm sou entènèt ak offline
Ekip BISON, 20 ane eksperyans nan devlopman sou entènèt ak pwodiksyon machin lave presyon, pwodwi ak sèvis apre-lavant nan lespas 30 minit.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
asanble ponp machin pou lave presyon
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
Enfòmasyon sou garanti
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, machin pou lave presyon pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.