machin pou lave presyon envèstisè
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon IES3-DH
| Atribi | IES3-DH |
| Pwosesis netwayaj | Netwayaj dlo frèt |
| Pouvwa | Lòt bagay |
| Max. presyon | 140BAR / 2320PSI |
| rated presyon | 120BAR / 2030PSI |
| Flow (LPM) | 11LPM |
| Maks. tanperati dlo | 60 ℃ |
| Atribi motè | |
| Espesifikasyon baz machin |
Eman pèmanan motè varyateur
|
| Rated pouvwa | 2500-3000W |
| Kantite poto / vitès | 2000-3000 |
| Travay Voltage | AC150-265V |
| Rated aktyèl | 50-60HZ |
| Ponp segondè presyon | |
| ki gen konpòtman egzanplè | PE100 H |
| Kalite ponp |
Orizontal, Crankshaft, Radial Ponp
|
| Koneksyon Inlet | 4-pwen jaden koneksyon rapid |
| Koneksyon Outlet | M22 * 1.5 gason Threaded twou 14 |
| Tiyo Sekirite | WI |
| Mezi presyon | Wi |
| Gwo presyon kawotchou atribi | |
| Espesifikasyon | H03A |
| Longè | 10M |
deskripsyon pwodwi yo
Machin pou lave presyon ak envèstisè BISON yo fèt pou distribitè ki bezwen machin pou lave presyon ki estab, ki ekonomize enèji, epi ki fonksyone byen. Antanke manifakti pwofesyonèl pou machin pou lave presyon, pwodwi nou yo bay kliyan ou yo yon pèfòmans ki estab ak rezilta netwayaj ki dire lontan.
- Machin pou lave presyon envèstisè yo itilize yon sistèm envèstisè pou kontwole motè a, sa ki ofri avantaj enpòtan parapò ak motè endiksyon tradisyonèl yo.
- Avèk teknoloji envèstisè a, presyon an rete estab menm anba chaj varyab. Sa ede ou bay rezilta netwayaj konsistan pou kliyan ou yo, sitou nan gwo zòn ki bezwen presyon ki estab. Pwodiksyon pouvwa kontwolab la diminye tou mete sou motè a ak ponp lan, sa ki evite pwoblèm antretyen ak garanti adisyonèl.
- Sistèm elektrik ou a pwoteje grasa mwens chòk ki rive pandan demaraj ak etenn motè a.
- Motè a fonksyone nan tanperati ki pi ba ak anba mwens chaj, sa ki lakòz yon dire lavi ki pi long ak mwens bezwen antretyen.
- Envèstisè a pèmèt kliyan ou yo kontwole vitès motè a pou l adapte ak diferan travay netwayaj—soti nan netwayaj dou rive nan netwayaj sifas di—sa ki fè machin nan kapab jere yon pi gwo seri travay netwayaj.
- Konsepsyon ekonomize enèji a tou anfòm ak enkyetid anviwònman anpil itilizatè jodi a. IES3-DH la fèt ak efikasite enèji nan tèt. Li sèlman itilize enèji ki nesesè pou fonksyònman, kidonk li diminye bri, jenerasyon chalè ak gaspiyaj enèji. Sa pa sèlman diminye depans fonksyònman pou kliyan yo, men tou li pote pi gwo valè alontèm pou yo.
Avèk tout avantaj sa yo, machin pou lave presyon wo ak frekans varyab sa a ap ede w ofri pwodui ki pi puisan, pi bon sèvis, ak solisyon netwayaj ki pi fyab sou mache a.
PRAN YON POU AMELIORE PATISYON MACHE OU
Yon pati debaz klas
Nou peye atansyon sou chak detay nan pwodiksyon an, soti nan kontwòl kalite ki solid rive nan tès metikuleu, pou asire ke machin ou vann yo fyab.
Pwodwi pou Telefòn debaz yo pwodwi poukont yo kontwole bon jan kalite a ak pri. Ka zam dlo a wo-presyon dwe itilize 50,000 fwa, ak motè a ba-vitès an silans kwiv pi bon kalite.
Avèk fonksyon patante valv rapèl la, lè tanperati a nan ponp lan twò wo, li pral otomatikman sans, ak dlo frèt la ap refwadi nan tan.
Se krankshaft la trete pa zouti machin enpòte soti nan Japon, ki double lavi sa a ki sèvis nan machin nan, ak bri nan opere pi ba pase 80 desibèl.
Konfòme ak IP55 klas komèsyal enpèmeyab konsepsyon, bati-an flit, pwoteksyon surcharge ak lòt fonksyon
100% teste ak anbalaj
Fè egzateman kontwole presizyon machin nan reyalize ekselan pwopriyete mekanik ak anpil ogmante lavi sa a ki sèvis nan machin pou lave presyon elektrik la. 100% enspeksyon konplè nan eleman debaz ak pyès rezèv enpòtan asire pèfòmans pwodwi
Seri an antye nan machin pou lave presyon te pase tès la gout bwat, 7-kouch katon + anbalaj zanmitay anviwònman an. Satisfè kondisyon transpò alontèm sou entènèt ak offline
Ekip BISON, 20 ane eksperyans nan devlopman sou entènèt ak pwodiksyon machin lave presyon, pwodwi ak sèvis apre-lavant nan lespas 30 minit.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
asanble ponp machin pou lave presyon
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
Enfòmasyon sou garanti
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, machin pou lave presyon pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.