ti pòtab dèlko varyateur gazolin
- 1000 wat pwòp, pouvwa trankil
- CARB ak EPA konfòme
- Lejè ak kontra enfòmèl ant
- Fasil yo kòmanse ak opere
- Operasyon efikas gaz
- Kapab operasyon paralèl
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon BS-1000i
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-1000i |
| Maksimòm pouvwa dèlko a (KW) | 1.1 KW |
| Pouvwa nominale dèlko a (KW) | 1.0 KW |
| vòltaj pwodiksyon nominal (Volt) | 230V |
| Pwoteksyon sou chaj (OLP) | WI |
| Frekans Rated (Hz) | 50Hz |
| Kouran nominal (Amp) | Sa depann de priz ou ak pouvwa dèlko ou |
| Faktè pouvwa | 1.0 (Sèl faz) |
| Kapasite tank gaz | 3.2L |
| Opsyon gaz | #92, #95 Gazolin San Plon |
| Socket Rating | 16A |
| Oto-demaraj motè | Kòmanse rkul |
| Konsomasyon gaz nan chaj 100%. | 0.9L / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 75%. | 0.69L / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 50%. | 0.53L / h |
| Kontinyèl dire operasyon nan chaj nominal (èdtan) | 3h |
| Sistèm avèk tès pou alkòl | TCI |
| Nivo bri (dB) nan chaj nominal (ki soti nan 7-mèt distans) | 65dB |
Motè & Emisyon Spesifikasyon | |
| Modèl motè | BS56i |
| Kalite gaz | Gazolin |
| Vitès motè | 3000 (50 Hz) / 3600 (60 Hz) RPM |
| Fè × Konjesyon Serebral | 48.6 * 43mm |
| Deplasman motè | 100cc |
| Kalite motè/motè | 1-silenn, lè-refwadi, 2-konjesyon serebral, dirèk sou piki,OHV |
| Klas lwil motè | #5W-40/15W-40 |
| Kapasite gaz | 0.28L |
| Fèmen lwil oliv ki ba / Alèt | Wi |
| Recul Start | Wi |
| Kòmanse elektrik | / |
Altènatè | |
| Kalite altènatè | 100% Copper (Korektif Vag) |
| Rotor RPM | 3600RPM |
| Gwosè altènatè | 120 * 21mm |
BS-1000i: ti dèlko envèstisè gazolin pòtab ki gen yon gwo fòs.
Èske w ap chèche yon ti dèlko envèstisè pòtab, epi pwisan? Pa chèche pi lwen pase BS-1000i BISON an. Dèlko sa a pafè pou yon varyete aplikasyon, tankou fè tikè, fè kanping, ak pou jwenn kouran lakay ou.
BS-1000i a mache ak yon motè gazolin serye ki pwodui 1000 wat puisans pwòp e silansye, ki asire bon fonksyònman ekipman elektrik tankou èkondisyone ak chajè. Epi tout dèlko gazolin Bison yo fèt ak pwoteksyon kont lwil ki ba, sa ki fè yo dirab.
Konpare ak lòt pwodwi yo, li pa gen ankadreman. Li gen yon bèl aparans ak yon estrikti kontra enfòmèl ant anndan. Avèk sèlman 44 liv, BS-1000i a se youn nan jeneratè ki pi lejè sou mache a. Manch lan fèt espesyalman pou pote.
Ti dèlko pòtab sa a ki mache ak gazolin bay yon kouran pwòp e ki estab grasa altènatè 100% kwiv li a ak yon pwodiksyon sinisòd pi. Kliyan ou yo kapab konekte de inite an paralèl tou lè yo bezwen plis kouran pita san yo pa bezwen achte yon dèlko ki pi gwo e ki pi lou.
Anplis, teknoloji envèstisè a fè li ekonomize anpil lwil. BS-1000i itilize teknoloji vitès motè varyab ki ajiste vitès motè a selon konbyen puisans ki nesesè. Sa ede ou ofri yon jeneratè ki itilize mwens gaz, ki mache pi byen, epi ki dire pi lontan paske li evite fòs nesesè sou motè a. Avèk karakteristik sa a, kliyan ou yo jwenn pi long tan fonksyònman sou chak tank, pi ba depans fonksyònman, ak yon jeneratè ki sèlman travay otan ke sa nesesè olye pou l mache a plen vitès tout tan. Sistèm pwoteksyon surcharge ak kontwòl mikroprocesè fè li pi fasil pou opere.
Dèlko sa a tou konfòme CARB ak EPA, kidonk ou ka asire w ke li zanmitay anviwònman an. Ti dèlko pòtab gazolin varyateur la pwodui ak estanda strik pou asire pèfòmans ekselan ak efikasite k ap travay segondè.
Poukisa chwazi BISON?
- Nou se yon mak dirijan Chinwa pou dèlko envèstisè
- Nou ofri yon pakèt dèlko envèstisè pou satisfè bezwen ou yo
- Nou angaje nou pou nou bay pwodwi kalite siperyè ak sèvis kliyan ekselan
- Faktori nou an ofri ou tou sèvis fleksib tankou oem, koulè pèsonalize, branding, ak èd teknik pou fè biznis ou pi fasil.
Kontakte nou jodi a
BISON gen konfyans ke BS-1000i a se dèlko envèstisè pafè a pou kliyan ou yo. Si ou se yon potansyèl konsesyonè dèlko envèstisè, nou ankouraje w pou kontakte nou jodi a pou aprann plis bagay sou BS-1000i a ak lòt pwodwi nou yo.
Yon pati debaz klas
100% tout-kwiv motè
Ofri durability ak efikasite enèji siperyè
Domestik tèt karburateur
wo nivo atomizasyon, asire efikasite gaz optimal ak operasyon motè lis.
Pwisan plak rale
Fasil yo kòmanse rale plak, garanti plis pase 10,000 rale
ankadreman solid
Pwosesis soude ak penti pwofesyonèl asire bote ak estabilite etajè a
sere bon jan kalite contorl
Ti dèlko pòtab pou envèstisè gazolin Pwosesis enspeksyon pafè
Pwosesis enspeksyon pa kite okenn plas pou konpwomi, asire ke chak dèlko varyateur nou pwodwi se andomaje.
- Tès dlo: Asire 100% sere silenn, detekte nenpòt ki koule posib.
- Inite konplè kabinè tès entèlijan: Chak dèlko sibi yon enspeksyon konplè pou konfime fyab ak presizyon.
- Rezistans enspeksyon tèsteur vòltaj: Chak dèlko konplètman enspekte, asire mezi egzak sekirite elektrik.
- Estanda laboratwa ranfòse: Laboratwa nou an depase estanda echantiyon nasyonal yo, sa ki lakòz rezistans siperyè pwodwi.
Ti pwosesis asanblaj dèlko envèstisè gazolin pòtab
- Sèvi ak ekipman espesyal pou rasanble, asire beaning la, sele lwil oliv, Kovèti pou gouvènè efektivman anfòm
- Lè rasanble nwa pou chak mòflè, kousinen prentan bezwen enstale pou asire anfòm chak eleman ak efè maksimòm rediksyon bri.
- Sèvi ak yon zam espesyal, epi sèvi ak estanda koupl diferan pou diferan pati
- Tès dlo obligatwa nan chak asanble motè pou asire sere nan tèt li
- Peye atansyon sou ti detay, ajoute lakòl fil ak rondelles prentan nan boulon yo; ajoute pye sipò nan bracket motè a
- Plis pase 20 pwosesis debogaj pandan tout pwosesis la pou asire ke machin nan 100% satisfè kondisyon faktori yo.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
motè & altènatè asanble
asanble varyateur
silans ka asanble
tès pouvwa
asanble kouvèti plak la
travay atistik QA
procesna
depo pwa
sipòte
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, dèlko pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.