3000 Watt dèlko varyateur
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
Espesifikasyon BS3500i-NX
| ki gen konpòtman egzanplè |
BS3500i-NX
|
| Maksimòm pouvwa dèlko a (KW) | 3KW |
| Pouvwa nominale dèlko a (KW) | 3.2KW |
| vòltaj pwodiksyon nominal (Volt) | 110/220/230 / 240V |
| Pwoteksyon sou chaj (OLP) | WI |
| Frekans Rated (Hz) | 50/60 Hz |
| Kouran nominal (Amp) | Sa depann de priz ou ak pouvwa dèlko ou |
| Faktè pouvwa | 1.0 (Sèl faz) |
| Kapasite tank gaz | 12L |
| Opsyon gaz | #92, #95 Gazolin San Plon |
| Socket Rating | 16A |
| Oto-demaraj motè | Demaraj rkul / kòmanse elektrik |
| Konsomasyon gaz nan chaj 100%. | 1.5L / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 75%. | 1.12L / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 50%. | 0.64L / h |
| Kontinyèl dire operasyon nan chaj nominal (èdtan) | 7.5h |
| Sistèm avèk tès pou alkòl | TCI |
| Nivo bri (dB) nan chaj nominal (ki soti nan 7-mèt distans) | 76dB |
|
Motè & Emisyon Spesifikasyon
|
|
| Modèl motè | BS170F |
| Kalite gaz | Gazolin |
| Vitès motè | 3000 (50 Hz) / 3600 (60 Hz) RPM |
| Fè × Konjesyon Serebral | 70 * 55mm |
| Deplasman motè | 210cc |
| Kalite motè/motè | 1-silenn, lè-refwadi, 2-konjesyon serebral, dirèk sou piki,OHV |
| Klas lwil motè | #5W-40/15W-40 |
| Kapasite gaz | 0.6L |
| Fèmen lwil oliv ki ba / Alèt | Wi |
| Recul Start | Wi |
| Kòmanse elektrik | Si ou vle |
|
Altènatè
|
|
| Kalite altènatè | 100% Copper (Korektif Vag) |
| Rotor RPM | 3600RPM |
| Gwosè altènatè | 156 * 30mm |
deskripsyon pwodwi yo
BISON, yon founisè dirijan jeneratè envèstisè nan Lachin, prezante avèk fyète BS3500i-NX la. Jeneratè envèstisè 3000 wat la bay yon enèji ki estab e pwòp pou itilizasyon lakay, deyò, oswa nan travay. Li ekonomize gaz, li pa fè bri, epi li fasil pou pote, li fèt pa yon manifakti pwofesyonèl ak yon kalite serye.
Avèk konsepsyon syantifik li a, li an sekirite pou elektwonik sansib. Avèk pwodiksyon ond sinis pi li yo ak distòsyon amonik total ki ba, kliyan ou yo ka itilize òdinatè pòtab, sèvè, aparèy medikal ak zouti presizyon avèk konfyans san yo pa bezwen pè pik vòltaj.
Bri pa yon pwoblèm ankò ak BS3500i-NX la. Optimize konsomasyon gaz la epi redwi nivo bri yo avèk mòd ECO a, ak bwat ki diminye bri a, sa ki fè li apwopriye pou zòn ki gen restriksyon sou bri. Li fonksyone ak sèlman 76dB nan chaj nominal, li trè silansye, sa ki fè li pafè pou zòn rezidansyèl, evènman deyò, sit konstriksyon ki gen règ bri, oswa kanping.
Efikasite gaz ak rezistans li fè dèlko sa a remakab. BS3500i-NX la itilize gaz yon fason ekonomik, li bay jiska 7.5 èdtan operasyon kontinyèl ak tank 12L li a.
Nan kè BS3500i-NX la, gen motè OHV 4-tan solid li a, ki fèt pou bay yon puisans kontinyèl 3000 wat pwòp e ki estab. Motè BS170F li a fyab, li pwoteje kont ti lwil epi li konpatib ak gazolin san plon òdinè. Li fasil pou demaraj ak yon senp vire kle a, sa ki elimine pwoblèm kòd rale manyèl yo. Li fasil pou itilize paske li pratik pou opere.
Antanke yon manifakti dèlko pwofesyonèl ak yon konpayi fabrikasyon, BISON asire ke chak inite fèt ak konpozan kalite siperyè ki soti dirèkteman nan faktori nou an. Li kontra enfòmèl ant, lejè, epi li konstwi pou dire, li fasil pou transpòte ak estoke, epi li menm sipòte koneksyon paralèl pou pouvwa évolutive.
Aplikasyon:
BS3500i-NX la klere kòm yon sous enèji versatile, soti nan bay aparèy kay ou yo kouran pandan ijans rive nan bay manje pou avanti deyò ou yo. Kliyan ou yo ka jwi enèji ki dire lontan, fleksib, ak efikas kèlkeswa kote yo bezwen li.
- Nan ka dezas natirèl, tankou gwo lapli ak inondasyon, lè gwo inite dyezèl yo pa ka transpòte, inite envèstisè lejè yo se pi bon chwa pou asire ekipman pou ekipman kominikasyon nan zòn dezas la.
- Lè ekipman pou kouran an pa estab oswa kouran an koupe, ti sal òdinatè a oswa estasyon an ka itilize dèlko varyateur la kòm yon sous enèji sekou.
- Nan reparasyon rapid, si pèsonèl reparasyon ijans yo bezwen pote kouran backup la, yo ka itilize dèlko envèstisè a.
- Kenbe bagay esansyèl lakay ou yo ap fonksyone san pwoblèm pandan pann kouran, pou asire konfò ak sekirite san enteripsyon. Ki gen ladan: Frijidè, Konjelatè, Machin a lave, Èkondisyone, Odinatè pòtab, Televizyon, Zouti elektrik.
- Bay kanping ou, pwomnad RV ou, ak pwojè travay deyò ou yo pouvwa ak pèfòmans serye BS3500i-NX la.
Yon pati debaz klas
100% tout-kwiv motè
Ofri durability ak efikasite enèji siperyè
Domestik tèt karburateur
wo nivo atomizasyon, asire efikasite gaz optimal ak operasyon motè lis.
Pwisan plak rale
Fasil yo kòmanse rale plak, garanti plis pase 10,000 rale
ankadreman solid
Pwosesis soude ak penti pwofesyonèl asire bote ak estabilite etajè a
sere bon jan kalite contorl
Jeneratè envèstisè 3000 wat Pwosesis enspeksyon pafè
Kòm yon manifakti tèt nou, nou ekstrèmman bon nan tachte kalite konstriksyon ak ekselans jeni. Nou fè enspeksyon anvan livrezon sou majorite pwodwi nou voye soti nan depo nou yo, sa vle di yon teknisyen ki resevwa fòmasyon te evalye pwodwi a anvan li rive ou.
- Tès dlo: Asire 100% sere silenn, detekte nenpòt ki koule posib.
- Inite konplè kabinè tès entèlijan: Chak dèlko sibi yon enspeksyon konplè pou konfime fyab ak presizyon.
- Rezistans enspeksyon tèsteur vòltaj: Chak dèlko konplètman enspekte, asire mezi egzak sekirite elektrik.
- Estanda laboratwa ranfòse: Laboratwa nou an depase estanda echantiyon nasyonal yo, sa ki lakòz rezistans siperyè pwodwi.
Pwosesis asanblaj dèlko envèstisè 3000 wat
- Sèvi ak ekipman espesyal pou rasanble, asire beaning la, sele lwil oliv, Kovèti pou gouvènè efektivman anfòm
- Lè rasanble nwa pou chak mòflè, kousinen prentan bezwen enstale pou asire anfòm chak eleman ak efè maksimòm rediksyon bri.
- Sèvi ak yon zam espesyal, epi sèvi ak estanda koupl diferan pou diferan pati
- Tès dlo obligatwa nan chak asanble motè pou asire sere nan tèt li
- Peye atansyon sou ti detay, ajoute lakòl fil ak rondelles prentan nan boulon yo; ajoute pye sipò nan bracket motè a
- Plis pase 20 pwosesis debogaj pandan tout pwosesis la pou asire ke machin nan 100% satisfè kondisyon faktori yo.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
motè & altènatè asanble
asanble varyateur
silans ka asanble
tès pouvwa
asanble kouvèti plak la
travay atistik QA
procesna
depo pwa
QC sistèm
Pandan pwodiksyon pwodwi nou yo, nou pran swen kalite chak seri, se poutèt sa nou swiv etap sistèm QC nou an avèk presizyon. Chak pwodwi pral byen teste pandan liy pwodiksyon an, nou separe sa ki defektye yo nan yon zòn espesyal - zòn defektye yo, kote yo pral kolekte pwodwi defektye yo epi voye yo pou reparasyon. Nou dakò ke kalite se lavi konpayi an.
Sistèm ERP
Avèk itilizasyon konplè sistèm ERP, yon fwa nou resevwa lòd ou a, tout etap yo kontinye metodikman, li amelyore efikasite travay nou an epi redwi pousantaj erè nou an. Epi li bay kliyan fidèl nou yo plis konfyans.
Sistèm pwodiksyon
Depi nan kòmansman pwodiksyon pwodwi a, BISON kalifye opere ekipman pou fabrike dèlko envèstisè 3000 wat kalite siperyè. Tout etap yo fèt pa pwòp travayè nou yo.
sipòte
Nou toujou ap respekte konesans pwofesyonèl nou yo, epi nou pran kalite, sekirite, ekonomize enèji ak pwoteksyon anviwònman kòm baz nou. Nou bay pwodwi serye ak sèvis kalite siperyè, nou satisfè bezwen kliyan nan diferan domèn, epi nou pran responsablite nou. Nou peye plis atansyon sou fidbak kliyan nou yo sou sèvis apre-vant lan epi nou satisfè kliyan nou yo ak kèk mak OEM paske nou defini siksè an tèm de siksè kliyan nou yo. Avèk yon garanti konplè, BS3500i-NX la ofri trankilite lespri ak pwoteksyon alontèm.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon solid, dèlko varyateur pwoteje ak yon sak ploy, lenn mouton, 1pc / katon; Tan livrezon: Anbake nan 25 jou apre peman; Pò: Pò Ningbo/Shanghai
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.