ti dèlko dyezèl
- Powered by 4-konjesyon serebral lè-refwadi motè dyezèl.
- Pòtab, fasil pou anfòm wou ak manch.
- Ideyal pou itilizasyon ijans lakay ou oswa kòm ekipman pou pouvwa sibstiti
- Yon varyete de panno kontwòl ki fèt espesyalman ki disponib pou diferan mache. Fòs pwodwi
- Avèk kontè tan pou montre tan operasyon an
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
BSD3000 Espesifikasyon
| ki gen konpòtman egzanplè | BSD3000 |
| Maksimòm pouvwa dèlko a (KW) | 2 |
| Pouvwa nominale dèlko a (KW) | 1.8 |
| vòltaj pwodiksyon nominal (Volt) | 1 Faz |
| Pwoteksyon sou chaj (OLP) | WI |
| Frekans Rated (Hz) | 50/60 Hz |
| Kouran nominal (Amp) | 8 |
| Faktè pouvwa | 1.0 (Sèl faz) |
| Kapasite tank gaz | 12.5L |
| Opsyon gaz | #92, #95 Gazolin San Plon |
| Socket Rating | 16A |
| Oto-demaraj motè | Kòmanse rkul |
| Konsomasyon gaz nan chaj 100%. | 0.28kg / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 75%. | 0.25kg / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 50%. | 0.2kg / h |
| Kontinyèl dire operasyon nan chaj nominal (èdtan) | 15 |
| Sistèm avèk tès pou alkòl | TCI |
| Nivo bri (dB) nan chaj nominal (ki soti nan 4-mèt distans) | 58 |
| Motè & Emisyon Spesifikasyon | |
| Modèl motè | BS170F |
| Kalite gaz | dyezèl |
| Vitès motè | 3000 (50 Hz) / 3600 (60 Hz) RPM |
| Deplasman motè | 211 cc |
| Kalite motè/motè | 1-silenn, 4-Stroke, lè-refwadi, Veritical |
| Klas lwil motè | #5W-40 |
| Fèmen lwil oliv ki ba / Alèt | Wi |
| Recul Start | Wi |
| Kòmanse elektrik | Si ou vle |
| Altènatè | |
| Kalite altènatè | 100% Copper (Korektif Vag) |
| Rotor RPM | 3000 |
deskripsyon pwodwi yo
BISON BSD3000 ti dèlko dyezèl fèt pou satisfè demann enèji divès kalite, fabrike pa yon manifakti ou fè konfyans. Kòm yon manifakti pwofesyonèl, faktori, ak dirijan konpayi manifakti, BISON dedye a pwodwi bon jan kalite dèlko dyezèl ki konbine pèfòmans, durability, ak efikasite. Bati ak yon konsantre sou teknoloji ekonomize gaz ak konsepsyon ki ba antretyen, dèlko sa a se ideyal pou aplikasyon rezidansyèl, komèsyal ak deyò. Konsesyonè pa ta dwe rate dèlko dyezèl sa a ki gen gwo potansyèl mache.
Kout BECA: ti dèlko dyezèl
Avèk yon gwosè ki pi piti ak konstriksyon gaya, ti dèlko dyezèl yo trè pòtab ak ideyal pou sitiyasyon ki mande pwodiksyon pouvwa ki konsistan, ki estab. Li itilize yon motè dyezèl pou jenere elektrisite, ki ofri efikasite gaz siperyè, durability, ak antretyen ki ba konpare ak lòt kalite dèlko. Konsesyonè yo ka vann li nan zòn aleka, sit travay, kay, oswa ti biznis kote yo bezwen yon sous kouran serye.
Karakteristik ultim nan ti dèlko dyezèl
BISON BSD3000 ti dèlko dyezèl prezante yon konsepsyon kontra enfòmèl ant, ekonomize espas ki senplifye enstalasyon ak transpò. Konstriksyon ki lejè li asire manyablite fasil, bay fleksibilite pou divès anviwònman san yo pa konpwomèt pèfòmans.
Ki fèt pou adaptabilite, dèlko sa a akomode tou de yon sèl-faz ak twa-faz pouvwa. Kòmanse dèlko sa a se pratik ak sistèm nan kòmanse kle, ki pèmèt yon pwosesis inisyasyon san pwoblèm.
Ti dèlko dyezèl la konstwi lè l sèvi avèk bon jan kalite materyèl ki fèt pou kenbe tèt ak kondisyon difisil. Motè solid li yo ak ankadreman lou asire operasyon serye nan anviwònman ki mande tankou agrikilti, konstriksyon, ak sèvis ijans. BISON a strik 15 estanda kontwòl kalite garanti bon jan kalite, bay distribitè yo ak konfyans nan lonjevite li yo ak pèfòmans. Diminye risk apre lavant ak revizyon negatif.
Anplis de sa, dèlko dyezèl BSD3000 fèt pou antretyen ki ba. Aksè fasil nan eleman kle yo pèmèt pou sèvis rapid epi redwi entèval antretyen, finalman diminye depans operasyonèl yo ak amelyore pwodiktivite.
Yon pati debaz klas
100% tout-kwiv motè
Ofri durability ak efikasite enèji siperyè
Ponp piki gaz
Pi wo presyon piki, to piki pi bon, pi wo kontwòl distribisyon piki presizyon ak kontwòl kantite.
Pwisan plak rale
Fasil yo kòmanse rale plak, garanti plis pase 10,000 rale
ankadreman solid
Pwosesis soude ak penti pwofesyonèl asire bote ak estabilite etajè a
sere bon jan kalite contorl
ti dèlko dyezèl pwosesis enspeksyon pafè
Pwosesis enspeksyon pa kite okenn plas pou konpwomi, asire ke chak dèlko dyezèl nou pwodwi se san defo.
- Tès Dlo: Asire 100% sere silenn, detekte nenpòt fwit posib.
- Kabinè Tès Entelijan Inite: Chak dèlko sibi yon enspeksyon konplè pou konfime fyab ak presizyon.
- Enspeksyon tèsteur Voltage kenbe tèt: Chak dèlko konplètman enspekte, asire mezi egzak sekirite elektrik.
- Estanda Laboratwa Ranfòse: Laboratwa nou an depase estanda echantiyon nasyonal yo, sa ki lakòz rezistans siperyè pwodwi.
ti pwosesis asanble dèlko dyezèl
- Sèvi ak ekipman espesyal pou rasanble, asire beaning la, sele lwil oliv, Kovèti pou gouvènè efektivman anfòm
- Lè rasanble nwa pou chak mòflè, kousinen prentan bezwen enstale pou asire anfòm chak eleman ak efè maksimòm rediksyon bri.
- Sèvi ak yon zam espesyal, epi sèvi ak estanda koupl diferan pou diferan pati
Tès dlo obligatwa nan chak asanble motè pou asire sere nan tèt li - Peye atansyon sou ti detay, ajoute lakòl fil ak rondelles prentan nan boulon yo; ajoute pye sipò nan bracket motè a
- Plis pase 20 pwosesis debogaj pandan tout pwosesis la pou asire ke machin nan 100% satisfè kondisyon faktori yo.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
asanble dèlko dyezèl
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize dèlko
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sèvis
Ekip devwe ekspè nou an asire ke chak inite satisfè estanda pèfòmans sevè, bay CE, ROSH, EPA, ISO, ak lòt sètifika. Avèk yon angajman pou bon jan kalite, nou bay distribitè nou yo sipò konplè, ofri fòmasyon, materyèl maketing, ak asistans teknik pou ede yo reyisi. Anplis de sa, rezo distribisyon vaste nou an ak ekip sèvis reponn asire ke sipò toujou aksesib. Patenarya ak ti dèlko dyezèl BISON jodi a pou amelyore òf pwodwi ou yo epi pouse kwasans biznis ou.
Ti gwosè ak konsepsyon ki lejè BSD3000 la fè li fasil pou vann bay yon pakèt kliyan, tankou pwopriyetè kay, pwopriyetè biznis, kontraktè, ak planifikatè evènman. Li se tou yon chwa popilè pou òganizasyon sekou pou katastwòf ak ajans gouvènman yo.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, dèlko pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.