10KW dèlko pouvwa dyezèl
- Pwoteksyon pwòp tèt ou (Alèt lwil oliv pou fèmen motè otomatikman lè yo detekte lwil ki ba
- Kontra enfòmèl ant estrikti ak pwa limyè
- Estanda konfigirasyon voltmètre.
- Powered by 4-konjesyon serebral lè-refwadi motè dyezèl.
- Pòtab, fasil pou anfòm wou ak manch....
| pa gen mak | 30 kouche |
| OEM estanda | 50 kouche |
| OEM espesyal | 100 kouche |
BSDS11000 Espesifikasyon
| modèl | BSDS11000 |
|---|---|
| Maksimòm pouvwa dèlko a (KW) | 10 |
| Pouvwa nominale dèlko a (KW) | 9.5 |
| vòltaj pwodiksyon nominal (Volt) | 1 Faz |
| Pwoteksyon sou chaj (OLP) | WI |
| Frekans Rated (Hz) | 50/60 Hz |
| Kouran nominal (Amp) | 45 |
| Faktè pouvwa | 1.0 (Sèl faz) |
| Kapasite tank gaz | 14.5L |
| Opsyon gaz | #92, #95 Gazolin San Plon |
| Socket Rating | 16A |
| Oto-demaraj motè | Kòmanse rkul |
| Konsomasyon gaz nan chaj 100%. | 0.28kg / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 75%. | 0.25kg / h |
| Konsomasyon gaz nan chaj 50%. | 0.2kg / h |
| Kontinyèl dire operasyon nan chaj nominal (èdtan) | 5 |
| Sistèm avèk tès pou alkòl | TCI |
| Nivo bri (dB) nan chaj nominal (ki soti nan 4-mèt distans) | 58 |
| motè & emisyon espesifikasyon | |
|---|---|
| Modèl motè | 2V80F |
| Kalite gaz | dyezèl |
| Vitès motè | 3000 (50 Hz) / 3600 (60 Hz) RPM |
| Deplasman motè | 794 cc |
| Kalite motè/motè | V Kalite, 2-silenn, 4-Stroke, dlo-refwadi |
| Klas lwil motè | #5W-40 |
| Fèmen lwil oliv ki ba / Alèt | Wi |
| Recul Start | Wi |
| Kòmanse elektrik | Si ou vle |
| altènatè | |
|---|---|
| Kalite altènatè | 100% Copper (Korektif Vag) |
| Rotor RPM | 3000 |
deskripsyon pwodwi yo
BSDS11000, yon dèlko pouvwa dyezèl 10kw fabrike pa yon konpayi manifakti pwofesyonèl dedye a bon jan kalite ak inovasyon. Faktori BISON ekipe ak machin avanse ak pwosesis kontwòl kalite strik asire chak pwodwi nou delivre dirab ak efikas.
BSDS11000 se yon dèlko serye ak gwo kapasite ki fèt pou bay jiska 10 kilowat pouvwa. Li itilize yon motè dyezèl pou efikasite gaz, durability, ak tan exécution. Ideyal pou endistriyèl, komèsyal, ak bezwen pouvwa backup ijans.
Pwemye karakteristik dèlko pouvwa dyezèl 10kw
BSDS11000 se yon dèlko pouvwa dyezèl 10kw ki fèt pou bay enèji serye pou aplikasyon pou divès kalite, soti nan sit konstriksyon nan operasyon aleka. Baz kliyan an trè laj e li gen gwo potansyèl lavant. Avèk yon pwodiksyon pouvwa kontinyèl 10kw, teknoloji dyezèl avanse maksimize efikasite gaz, diminye depans operasyonèl pandan y ap bay pèfòmans konsistan sou peryòd ki pi long.
Bati ak rezistans rezistan, BSDS11000 a konstwi lè l sèvi avèk materyèl ak konpozan kalite siperyè, asire li ka kenbe tèt ak kondisyon difisil ak fasilite. Mouvman an tout kòb kwiv mete bay gwo pouvwa. Sèvi ak sistèm ki degaje konbisyon OHV, pouvwa a distribye entèlijans pou fè gaz la plen epi sove konsomasyon gaz la an jeneral. Pwoteksyon surcharge kontwolè dijital ka pwolonje lavi sèvis li yo. Nou adopte teknoloji avanse rediksyon bri pou redwi efektivman bri. Ka plastik la rezistan a tanperati ki wo ak ki enpèmeyab, plis diminye bri. Konsepsyon tank la gwo satisfè bezwen travayè yo alontèm. Panèl kontwòl la se senp, fonksyonèl, san danje epi serye. BISON bay pati ki ka ranplase pou ede dilè yo vann ak repare pi byen.
Ekipe ak yon panèl kontwòl itilizatè-zanmitay, dèlko pouvwa dyezèl 10kw senplifye operasyon ak siveyans. Koòdone entwisyon li bay ekspozisyon klè ak kontwòl fasil-a-itilize, minimize koub aprantisaj la pou kliyan ou yo. Anplis de sa, karakteristik sekirite amelyore tankou fèmen lwil oliv ki ba, pwoteksyon surcharge, ak règleman otomatik vòltaj asire sekirite ni dèlko a ak ekipman ki konekte, bay bon revize pou mak ou a.
Yon pati debaz klas
100% tout-kwiv motè
Ofri durability ak efikasite enèji siperyè
Ponp piki gaz
Pi wo presyon piki, to piki pi bon, pi wo kontwòl distribisyon piki presizyon ak kontwòl kantite.
Pwisan plak rale
Fasil yo kòmanse rale plak, garanti plis pase 10,000 rale
ankadreman solid
Pwosesis soude ak penti pwofesyonèl asire bote ak estabilite etajè a
sere bon jan kalite contorl
10KW dèlko pouvwa dyezèl pwosesis enspeksyon pafè
Pwosesis enspeksyon pa kite okenn plas pou konpwomi, asire ke chak dèlko dyezèl nou pwodwi se san defo.
- Tès Dlo: Asire 100% sere silenn, detekte nenpòt fwit posib.
- Kabinè Tès Entelijan Inite: Chak dèlko sibi yon enspeksyon konplè pou konfime fyab ak presizyon.
- Enspeksyon tèsteur Voltage kenbe tèt: Chak dèlko konplètman enspekte, asire mezi egzak sekirite elektrik.
- Estanda Laboratwa Ranfòse: Laboratwa nou an depase estanda echantiyon nasyonal yo, sa ki lakòz rezistans siperyè pwodwi.
10KW dyezèl pouvwa dèlko pwosesis asanble
- Sèvi ak ekipman espesyal pou rasanble, asire beaning la, sele lwil oliv, Kovèti pou gouvènè efektivman anfòm
- Lè rasanble nwa pou chak mòflè, kousinen prentan bezwen enstale pou asire anfòm chak eleman ak efè maksimòm rediksyon bri.
- Sèvi ak yon zam espesyal, epi sèvi ak estanda koupl diferan pou diferan pati
Tès dlo obligatwa nan chak asanble motè pou asire sere nan tèt li - Peye atansyon sou ti detay, ajoute lakòl fil ak rondelles prentan nan boulon yo; ajoute pye sipò nan bracket motè a
- Plis pase 20 pwosesis debogaj pandan tout pwosesis la pou asire ke machin nan 100% satisfè kondisyon faktori yo.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
asanble dèlko dyezèl
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize dèlko
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
Travay ansanm ak BISON
Ogmante biznis ou ak dèlko pouvwa dyezèl BISON 10kW, modèl BSDS11000. Kòm yon manifakti ou fè konfyans, nou bay solisyon pouvwa serye, efikas ak bon jan kalite ki fèt pou satisfè bezwen divès kliyan ou yo. Li apiye pa yon garanti solid.
Lè w fè patenarya avèk nou, ou ofri yo konfyans pou yo fonksyone san pwoblèm, kit se sou sit konstriksyon, kote ki lwen, oswa anviwònman endistriyèl. Dèlko nou an asire pèfòmans konsistan, rezistans, ak karakteristik sekirite avanse, pèmèt kliyan ou yo atake nenpòt defi ak sipò enèji serye. Kontakte nou jodi a pou aprann plis sou dèlko pouvwa dyezèl BISON BS8600DSE 10KW ak kijan ou ka vin yon konsesyonè BISON.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Emballage & akouchman
Detay anbalaj: katon mawon fò, dèlko pwoteje ak sak poly, an bwa, 1pc / katon. Tan plon: anbake nan 25 jou apre peman an.
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.