machin pou poli planche ak moun k ap mache dèyè
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-17 yo
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-17 |
| gwosè tèt | 64 × 48.5x61cm |
| dyamèt chasi | 48x8x122cm |
| pwa | 40kg |
| fonksyon | Netwayaj planche Chanpou pou tapi |
| Kapasite | 12L |
| Pouvwa | 1500W |
| Dyamèt tank la | 45cm |
| Longè kab la | 13M |
deskripsyon pwodwi yo
Fèt pou antreprenè pwofesyonèl ak responsab enstalasyon yo, machin polisaj planche BISON BS-17 la bay kliyan ou sèvis antretyen planche premye klas.
Machin polisaj planche a se yon zouti antretyen planche rapid ki fèt pou poli epi amelyore briyans planche di tankou mab, mozayik ak beton. Aparèy la sèvi ak yon operasyon pouse-dèyè pou poli sifas la avèk yon kousen polisaj wotasyon pou reyalize yon fini lis ak briyan.
Gwo vitès polisè planche BISON BS-17 la asire ke planche a gen yon fini tankou glas, sa ki fè li ideyal pou espas komèsyal ki bezwen kenbe yon aparans byen poli. Li ideyal pou aplikasyon komèsyal ak endistriyèl, li ede kenbe planche yo pwòp e klere nan zòn ki gen anpil moun k ap pase.
Anplis fonksyon polisaj li yo, BS-17 la versatile tou epi li ka fwote planche ak lave tapi. Ekipe ak yon gwo tank dlo 12 lit, li diminye bezwen pou ranpli dlo souvan, minimize tan pann epi ogmante pwodiktivite. Kòd koneksyon 13 mèt pwolonje a pèmèt operatè yo kouvri yon pi gwo zòn san yo pa chanje priz kouran, sa ki bay yon operasyon pratik ak efikas nan anviwònman ki gen anpil aktivite.
BS-17 la fèt tou ak yon konstriksyon dirab pou reziste demand itilizasyon chak jou nan anviwònman komèsyal yo. Konsepsyon kontra enfòmèl ant li pèmèt depo ak transpò fasil, sa ki fè li yon chwa ideyal pou pwofesyonèl netwayaj ki bezwen mobilite ak fleksibilite. Konsepsyon ergonomik machin nan asire manèv fasil, sa ki diminye fatig operatè a pandan itilizasyon pwolonje. Anplis de sa, machin sa yo fasil pou opere, sa ki fè yo ideyal pou kontraktè netwayaj pwofesyonèl ki mande rezilta netwayaj konsistan ak serye.
Kontakte ekip Devlopman Konsesyonè nou an jodi a pou diskite sou kijan BS-17 la ka amelyore seri ekipman netwayaj komèsyal ou yo.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
BISON se yon mak ou ka fè konfyans nan endistri swen planche a. Antanke yon manifakti ekipman pwofesyonèl pou swen planche, BISON fyè dèske li bay machin pèfòmans ki konbine rezistans ak fasilite pou itilize. Lè w asosye avèk nou epi w ofri BS-17, w ap resevwa pri trè konpetitif ki maksimize pwofi w san sakrifye kalite. Ekip lavant ak teknik pwofesyonèl nou yo ap ba w yon sipò konplè. Anplis de sa, fòs mak BISON an ka ede w bati yon fidelite kliyan ki dire lontan.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.