poliswa planche elektrik gwo vitès
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-18 yo
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-18 |
| gwosè tèt | 64 × 48.5x61cm |
| dyamèt chasi | 48x8x122cm |
| pwa | 51kg |
| fonksyon | Amenajman Polisaj Kristal Netwayaj planche Chanpou pou tapi |
| Kapasite | 12L |
| Pouvwa | 1500W (1800W) |
| Dyamèt tank la | 45cm |
| Longè kab la | 13M |
deskripsyon pwodwi yo
BISON Manufacturing fyè dèske li bay solisyon pèsonalize pou polisaj planche elektrik gwo vitès ak sèvis apre-vant serye bay distribitè ak konsesyonè yo.
Fèt pou kontraktè netwayaj pwofesyonèl ak responsab etablisman, poliseur planche elektrik gwo vitès BS-18 la fèt pou kenbe sifas planche di yo klere ak poli.
BS-18 la ekipe ak yon motè 1500 wat ki dirab e serye, ak yon puisans maksimòm ki rive jiska 1800 wat. Pèfòmans gwo vitès la diminye tan travay la epi ogmante pwodiktivite, sa ki fè li fasil pou manyen menm sifas ki pi difisil yo.
Pwisans ki estab li asire yon polisaj ak yon fwote inifòm, sa ki kite planche yo ak yon sifas lis ak briyan. Kit yo itilize li nan gwo espas komèsyal oswa ti enstalasyon, BS-18 la ka bay rezilta polisaj konsistan.
BS-18 la fèt tou pou konfò operatè a. Manch ergonomik li a minimize fatig. Konsepsyon byen panse sa a asire ke operatè yo ka kenbe kontwòl ak manevrabilite pou yon operasyon san pwoblèm. Konbinezon puisans, pèfòmans ak konfò fè BS-18 la yon chwa serye pou antretyen pwofesyonèl planche.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
BISON gen plizyè ane eksperyans nan endistri swen planche epi li gen yon repitasyon pou bay pwodwi kalite siperyè ki depase estanda mache yo. Angaje nan amelyorasyon kontinyèl ak satisfaksyon kliyan, BISON bay sipò konplè ak sèvis serye bay patnè konsesyonè nou yo. Lè w asosye avèk BISON, w ap resevwa yon machin pou poli planche ak yon valè ekselan, pou ede w rete konpetitif epi satisfè bezwen kliyan w yo k ap chanje.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.