poliseur yon sèl kousinen pou travay lou
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS-18B
| ki gen konpòtman egzanplè | BS-18B |
| gwosè tèt | 64 × 48.5x61cm |
| dyamèt chasi | 48x8x122cm |
| pwa | 66kg |
| fonksyon | Amenajman Polisaj Kristal Netwayaj planche Chanpou pou tapi |
| Kapasite | 12L |
| Pouvwa | 1800W |
| Dyamèt tank la | 45cm |
| Longè kab la | 13M |
deskripsyon pwodwi yo
Polisè planche BS-18B pou travay lou ak yon sèl kousinen se yon polisè planche rapid ki fèt pou kreye yon fini lis ak briyan sou sifas di tankou mab, beton ak vinil. Antanke yon manifakti ak faktori dirijan nan ekipman netwayaj pwofesyonèl, polisè planche BISON pou travay lou ak yon sèl kousinen asire pèfòmans rapid ak rezistans.
BS-18B a ekipe ak yon motè gwo vitès 1800 wat pwisan. Kit w ap retire kouch, poli, oswa fini, machin sa a asire rezilta lis ak briyan chak fwa. Motè serye li fè li pafè pou anviwònman komèsyal ak endistriyèl ki gen anpil trafik.
Konstwi ak rezistans nan tèt, BS-18B a prezante yon ankadreman ranfòse ak konpozan kalite siperyè pou asire fyab alontèm epi redwi tan pann. Avèk yon pwa 66 kg, machin lou sa a byen balanse pandan l ap fonksyone byen. Konstriksyon solid li fè li yon pi bon chwa pou pwofesyonèl netwayaj k ap chèche yon machin ki ka jere travay difisil avèk fasilite.
BS-18B ofri tou yon adaptabilite eksepsyonèl, li maksimize itilite li grasa kapasite li pou fè renovasyon, polisaj kristal, fwote, e menm lave tapi. Li vini ak yon tank dlo 12L/45cm dyamèt, sa ki diminye bezwen pou ranpli dlo souvan, kidonk ogmante efikasite. Anplis de sa, kòd kouran 13m longè a asire yon rive ki pi long, sa ki pèmèt operatè yo kouvri pi gwo zòn san yo pa oblije chanje priz kouran souvan.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
Pafè pou konsesyonè ki egzije bon jan kalite. Polisè BS-18B a, ki fonksyone byen pou travay lou, pa sèlman satisfè estanda ki wo nan mache jodi a, men tou li satisfè bezwen pwofesyonèl antretyen planche yo nan lavni. Konbinezon puisans li, ekselan rezistans li ak konsepsyon byen panse fè li yon pi bon chwa pou yon varyete lokal, soti nan gwo espas komèsyal rive nan anviwònman endistriyèl pwofesyonèl. Vin jwenn rezo konsesyonè ou fè konfyans nou an epi kite kliyan ou yo fè eksperyans konsepsyon jeni siperyè ak fonksyon pratik BISON BS-18B a.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.