Netwayaj tapi endistriyèl pou pwofesyonèl yo
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS680S P
| ki gen konpòtman egzanplè | BS680S P |
| gwosè | 64x42x88cm |
| NW | 24kgs |
| GW | 30 + 9kg |
| fonksyon | Ekstraksyon pousyè ak dlo Jèt dlo frèt Jet vapè Sable ak bwose Manch entelijan |
| tan pou flite dlo frèt | 30min |
| Tan egzeyat vapè | 3.5hour |
| Pousantaj rekiperasyon dlo egou | XN +% |
| Kapasite | 13L |
| Pouvwa | 3815W |
| Tay | 88 |
| Dyamèt tank la | 320mm |
| Aspirasyon | 260bar |
| Longè kab la | 10M |
| Dyamèt kawotchou | 36mm |
deskripsyon pwodwi yo
Machin netwayaj tapi endistriyèl pou pwofesyonèl yo se machin netwayaj lou ki fèt pou netwaye gwo espas komèsyal yo avèk efikasite. Ekipe ak aspirasyon pwisan, gwo tank dlo ak paramèt reglabl, machin sa yo fèt pou jere pousyè tè ki difisil pou netwaye, tach ak zòn ki gen anpil trafik avèk efikasite. Yo netwaye byen vit e byen pandan y ap diminye tan ki pase epi pwolonje lavi tapi ou.
BISON BS680S P a ekipe ak yon motè aspirasyon pwisan pou retire pousyè tè maksimòm epi siye rapidman. Teknoloji aspirasyon avanse li a retire pousyè tè ak debri nan kouch ki pi pwofon nan fib tapi yo, sa ki diminye anpil retansyon dlo epi diminye tan siye a. Aspirasyon pwisan an ogmante efikasite netwayaj la, bay rezilta tankou nouvo chak fwa.
BS680S P fèt pou maksimize pwodiktivite epi minimize tan pann. Tank dlo pwòp 35 lit la ak tank dlo ize 40 lit la pèmèt operatè yo netwaye gwo zòn san yo pa bezwen ranpli dlo souvan oswa jete dlo ize. Ideyal pou gwo espas komèsyal yo, konsepsyon gwo kapasite sa a asire operasyon kontinyèl pou yon sèvis ki pi efikas e ki ekonomize tan, ede biznis yo jere pi gwo kantite travay ak mwens entèripsyon.
BS680S P a ofri plizyè mòd netwayaj pou adapte ak yon varyete kalite tapi, tach ak kondisyon tè. Operatè yo ka ajiste presyon dlo, tanperati ak puisans aspirasyon, sa ki fè li yon solisyon versatile pou yon varyete anviwònman komèsyal, soti nan Ospitalite ak biwo rive nan depo ak anviwònman komès. Kit se pou aji sou fib amann oswa tè pwofon, BS680S P a reyalize rezilta optimal ak minimòm efò.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
Machin netwayaj tapi endistriyèl BISON yo fèt pou satisfè gwo demand sèvis netwayaj pwofesyonèl yo. Pwosesis fabrikasyon senplifye BISON yo asire yon kalite pwodwi ki konsistan ak livrezon alè, pandan ke estrikti pri konpetitif nou yo ak maj atiran nou yo pèmèt distribitè yo maksimize rentabilité. Anplis de sa, nou bay sipò teknik konplè ak materyèl fòmasyon pou bay ekip lavant ou a plis pouvwa, pou asire yon satisfaksyon kliyan eksepsyonèl ak yon entegrasyon pwodwi san pwoblèm.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.