machin pou netwaye tapi pou kay la
| pa gen mak | 1 kouche |
| OEM estanda | 10 kouche |
| OEM espesyal | 20 kouche |
Espesifikasyon BS430SP
| ki gen konpòtman egzanplè | BS 430SP |
| gwosè tèt |
53x37x65cm |
| dyamèt chasi | |
| NW | 14kg |
| GW | 19.56kg |
| fonksyon | Aspirasyon pousyè ak dlo, Ekstraksyon dlo frèt, Jet vapè, Manch entelijan |
| tan pou flite dlo frèt | 10min |
| Tan egzeyat vapè | 30min |
| Pousantaj rekiperasyon dlo egou | XN +% |
| Kapasite | 12L |
| Tank dlo entèn | 4L |
| Tank ekstèn | 16L |
| Pouvwa | 3650W |
| Tay | 65 |
| Dyamèt tank la | 320mm |
| Aspirasyon | 260bar |
| Longè kab la | 10M |
| Dyamèt kawotchou | 36mm |
deskripsyon pwodwi yo
Yon machin pou netwaye tapi pou kay la se yon aparèy netwayaj pwofesyonèl ki fèt pou netwaye tapi an pwofondè epi rajeni yo lè li retire pousyè tè, tach ak alèrjèn. Li konbine dlo, savon ak aspirasyon pou netwaye tapi yo byen, pou ede kenbe yon espas k ap viv fre ak ijyenik.
Ap chèche pi bon machin pou netwaye tapi? Machin BISON pou netwaye tapi pou kay la konbine fonksyon modèl vètikal ak modèl kanistè, sa ki fè li ideyal pou itilizasyon lakay ak ti komèsyal. Konsepsyon vètikal la fasil pou manevwe, sa ki pèmèt itilizatè yo deplase fasilman alantou mèb ak espas sere. Sistèm tiyo entegre li a pèmèt chanjman rapid ant mòd netwayaj yo, sa ki asire fleksibilite ak efikasite. Konsepsyon kontra enfòmèl ant li fè li fasil pou estoke ak transpòte, sa ki fè li yon chwa versatile pou yon varyete anviwònman lakay.
Okontrè, konsepsyon kanistè a vini ak yon tiyo detachab ak yon tib aspirasyon pou plis mobilite, sa ki fè li ideyal pou pi gwo zòn ak kay ki gen plizyè etaj. Manch ergonomik li a, konbine avèk konpozan lejè, diminye fatig itilizatè a epi pwolonje tan netwayaj la. Anplis de sa, akseswa versatile yo asire yon netwayaj efikas sou diferan kalite tapi ak tach.
Teknoloji netwayaj avanse tou se nan kè machin sa a, ak yon sistèm aspirasyon pwisan ki retire pousyè tè, debri ak alèrjèn an pwofondè, sa ki kite tapi yo parèt nèf ak fre. Yon chemen netwayaj laj diminye tan netwayaj pou gwo zòn epi amelyore efikasite netwayaj la, pandan ke paramèt reglabl yo pèsonalize volim aspirasyon ak espre a selon diferan materyèl tapi ak nivo salte. Karakteristik sa yo travay ansanm pou bay yon eksperyans netwayaj konplè ak efikas pou nenpòt kay.
Machin BISON pou netwaye tapi yo dirab epi yo fèt pou reziste itilizasyon lou, sa ki asire yon rezistans alontèm ak depans antretyen minim. Pèfòmans motè serye a kenbe pi gwo puisans lan pandan yon bon bout tan, epi konpozan fasil pou netwaye yo fè antretyen an vin pi fasil. Konsepsyon fasil pou itilize a gen ladan kontwòl entwisyon, yon tank dlo gwo kapasite pou yon tan netwayaj pwolonje, ak yon motè silansye pou minimize bri, sa ki bay itilizatè yo ak okipan yo yon eksperyans netwayaj agreyab ak efikas.
Teknisyen pwofesyonèl ki gen 15-20 ane eksperyans
Enstalasyon fabrikasyon nou an ekipe ak dènye teknoloji a pou asire ke chak pwodwi BISON satisfè pi wo estanda rezistans, efikasite ak pèfòmans.
Komisyonin pèfòmans
Asanble machin
Travay atistik QA
Enspeksyon konplè
Enspeksyon espesyalize
Pati asanble
Asanble Nwayo
Enspeksyon espesyalize pouvwa
sipòte
Si w se yon konsesyonè k ap chèche amelyore òf biznis ou a, BISON bay yon seri konplè solisyon ki satisfè bezwen kliyan ou yo. Lè w asosye avèk nou, ou jwenn aksè a pwodwi dènye kri nou yo, pou asire kliyan ou yo resevwa sèlman pi bon swen tapi. Vin jwenn lig konsesyonè netwayaj tapi ki reyisi epi ki fè BISON konfyans pou ekselans nan solisyon netwayaj tapi.
Rabè Pwodwi pou Telefòn
24 èdtan sou entènèt, repons 5 minit
Enjenyè sèvis sou plas
Pale ak yon manadjè lavant BISON
Kontakte nou jodi a pou konsèy ekspè.